Собственикът на "Мобилус - 5" искал да се самоубие
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 1

Шофьорът на автобуса от адската касапница вчера в Своге е искал да се самоубие.
Медици разкриха какво се е случило докато го вадели от автомобила и го карали към линейката, пише "Телеграф".
Той бил изваден от машината, но бил неадекватен. Повтарял "Аз съм виновен, само аз съм виновен, виновен съм", споделят медици.
Наложило се полицаи да го пазят, тъй като искал да се самоубие и поемал цялата вина за инцидента.
Шофьорът на автобуса е и собственик на фирмата Мобилус - 5. Името му е Григор Григоров и е на 62 години, с 20-годишен стаж.
Припомняме, че вчера около 17 часа автобус се вряза в три коли и се преобърна. Загиналите към момента са 16, като 21 души са в болници.
Някои от пострадалите са в критично състояние и се борят за живота си.
Причините за адското меле все още не са ясни.






















Моторист загина на булевард „България“
Проблемът с нощните пеперуди в Русе поражда караници между...
Моторист загина на булевард „България“
Започнаха преговори между Иран и САЩ в Швейцария
Ахмед Хасанов е новият главен мюфтия