Сметището край Русе гори
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 0
Сметището край Русе гори повече от два часа и бълва отрови.
Гъсти черни облаци се движат към града, съобщава очевидец в социалната мрежа.
"Часът е 15:41! Сметището продължава да бълва отрови към града! Реакция никаква от страна на ”ужасно загрижената” за екологията държава. Или пък те са загрижени само в новините в 20:00 часа. Само мастити „загрижени” политици ще заплашват, че ще ни спрат автомобилите, купени и изгладувани с кредити, щото видите ли „замърсявали” въздуха", пише възмутеният гражданин.
Дано РИОСВ - Русе да не спи съботен сън...
























Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК