Самолет "забрави" пътниците си и отлетя
- Редактор: Симона Георгиева
- Коментари: 0

Самолет отлетя от летището в Дюселдорф, като "забрави" да вземе на борда 90 пътници, съобщи изданието Express.
Пътниците на самолета, който трябваше да осъществи полет до Дрезден, поеха към самолета в два автобуса. Четиридесет от тях, които бяха в първия автобус, се качиха на борда и стигнаха до Дрезден. В същото време около 90 пътници, които се намираха в другия автобус, не успяха да се качат.
Както посочва изданието, за да се успокоят останалите на летището пътници, както и за да бъдат защитени служителите на летището, пристигнаха 10 полицаи, уточняват РИА Новости и БГНЕС.























Стоян Христов оглави "Ротари клуб Русе - Дунав"
Системно източване превръща езерото Текето в блато
Протестиращи в Николово: Става въпрос за живота на деца
19-годишна шофьорка блъсна жена в село Пиргово
Стоян Христов оглави "Ротари клуб Русе - Дунав"