Русенка метна 2100 лева през балкона
- Редактор: Ралица Тодорoва
- Коментари: 0

Възрастна русенка е станала жертва на телефонни измамници вчера.
Тя изхвърлила през балкона на жилището си в квартал „Възраждане“ 2100 лв и златен пръстен.
До това се е стигнало след като е била потърсена на домашния си телефон от мъж който се представил като комисар от полицията. Той поискал от нея да съдейства при залавяне на телефонни измамници, като за целта е трябвало да предаде наличните си средства и накити.
По случая е заведено досъдебно производство, разследва се от Второ РУ.
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра