Рибар улови нудист за достойнството му
- Редактор: Симона Георгиева
- Коментари: 0

Рибар от германския град Аугсбург случайно улови нудист като въдицата му се закачи за мъжкото достойнство на нищо неподозиращия мъж.
За щастие, любителят на голото къпане успял да извика на рибаря преди последния да започне да придърпва „улова” към себе си, сподели Факти.бг.
По думите на Гербер Фендта, който плувал гол в един от градските водоеми, изведнъж той е усетил силна болка в слабините. Мъжът помислил, че си е заплел мъжкото достойнство във водорасли, но бързо установил, че се е закачил за рибарска кука. Той успял бързо да излезе от водата, но не и да махне самостоятелно кукичката. Наложило се е да отиде до болница, където лекарят се усмихнал на това, което вижда, но внимателно махнал риболовната принадлежност.
Гербер възнамерява след като зарасне раната, отново да се изкъпе във водоема.





















Николай Попов: Това е Васко, един от джигитите, които...
"Еко Русе Груп" продължава миенето на булеварди и улици
НАТО подготвя помощ за Украйна в размер на 70 милиарда евро
Здравко Василев: По морето ще останат само банички и дюнери
Румен Христов: Бюджетът се бави много