Разбиха аптека в центъра на Русе, откраднаха 50 лева
- Редактор: Звездомира Николова
- Коментари: 0

Служители на Първо РУ са започнали разследване по сигнал за счупено витринно стъкло и кражба от аптека на ул." П.Д.Петков" в Русе
За извършеното престъпление е съобщено в полицията в 04:10 часа на 11 август. При отиване на адреса е установено, че стъклото е счупено с камък, а от бюро непосредствено до витрината са взети пари, които са били поставени в полиетиленово пликче с цип, с обща стойност около 50 лева.
Проникване вътре в аптеката не е установено, както и други липси. На местопроизшествието е извършен оглед и е започнато разследване по случая, като е образувано досъдебно производство по описа на Първо РУ.
























Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...