Приеха Джордж Буш в болница
- Редактор: Владимира Ангелова
- Коментари: 0
0

Бившият американски президент Джордж Буш е бил приет в болница.
92-годишният политик е бил приет в болница в Тексас, но още не е ясна причината за хоспитализирането му, съобщава Daily Mail, цитирани от 24 часа.
"Той е в стабилно състояние и след няколко дни ще бъде изписан", казва неговият сътрудник Жан Бекер.
Буш е 41-ят президент на САЩ и управлява от 1989-а до 1993-а година.
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!
























Повреден светофар предизвика катастрофа в Русе
Мъж е с опасност за живота след катастрофата на пътя Русе -...
Повреден светофар предизвика катастрофа в Русе
Повреден светофар предизвика катастрофа в Русе
Системно източване превръща езерото Текето в блато