Приеха Джордж Буш в болница

0
Още не е ясна причината за хоспитализирането му
Още не е ясна причината за хоспитализирането му

Бившият американски президент Джордж Буш е бил приет в болница.

92-годишният политик е бил приет в болница в Тексас, но още не е ясна причината за хоспитализирането му, съобщава Daily Mail, цитирани от 24 часа.

"Той е в стабилно състояние и след няколко дни ще бъде изписан", казва неговият сътрудник Жан Бекер.

Буш е 41-ят президент на САЩ и управлява от 1989-а до 1993-а година. 

Източник: 24 Часа
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Мила, защо си гола?

– Ами нямам какво да облека...

– Глупости, да ти преброим роклите: едно, две, здрасти Жоре, три, четири...

Нови коментари