Поскъпнаха закуските в Русе
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 11

От днес закуските, които се продават главно в центъра на Русе, имат нови, по-високи цени.
Повишението е с 10 стотинки, като една баничка, която досега е струвала 1,20 лв., вече се купува за 1,30 лв.
Увеличението засяга почти целия асортимент, като много малко са тези закуски, които запазват цената си. Хората от бранша обясняват, че поскъпването се дължи на променените цени на олиото и брашното, както и на по-високите социални осигуровки, които трябва да се плащат с увеличението на минималната работна заплата, пише Русе Медиа.
Русенци коментират, че макар и да не е рязко, увеличението не е изненадващо. В някои от заведенията също са започнали да вдигат цените на предлаганите ястия.























Моторист загина на булевард „България“
Проблемът с нощните пеперуди в Русе поражда караници между...
Моторист загина на булевард „България“
Започнаха преговори между Иран и САЩ в Швейцария
Ахмед Хасанов е новият главен мюфтия