По байтошово време нямаше такива неща

0
Спокойно беше по границата, тихо, туристите се придвижват без гък да кажат
Спокойно беше по границата, тихо, туристите се придвижват без гък да кажат

Eдно време беше далеч по-добре, при социализма.

Задръствания по магистралите, опашки на границата - нямаше такива неща по байтошово време.

Спокойно беше по границата, тихо, туристите се придвижват без гък да кажат, граничарите - след тях, при добра видимост го гръмнеш туриста и толкоз, какви са ми тия опашки, мрънкане, чак с коли ми тръгнали, разбираш ли...

Коментар на Емил Кошлуков от фейсбук

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари