Пиян шофьор се заби в парапет на Сарайския мост

0

Както вече съобщихме, на 27 април, в ранните часове на деня, след солидна почерпка с алкохол 23-годишен шофьор се заби в предпазен парапет на Сарайския мост.

При движение по ул. „Струма“ в посока бул. „Трети март“ мъжът изгубил контрол над управлявания от него автомобил „Форд Мондео“ и го забил в един от предпазните парапети на Сарайския мост.

Униформените проверили младежа за употреба на алкохол с дрегер, който отчел цели 2,72 промила в издишания въздух.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари