Пиян шофьор се заби в парапет на Сарайския мост
- Редактор: Ралица Матеева
- Коментари: 0
Както вече съобщихме, на 27 април, в ранните часове на деня, след солидна почерпка с алкохол 23-годишен шофьор се заби в предпазен парапет на Сарайския мост.
При движение по ул. „Струма“ в посока бул. „Трети март“ мъжът изгубил контрол над управлявания от него автомобил „Форд Мондео“ и го забил в един от предпазните парапети на Сарайския мост.
Униформените проверили младежа за употреба на алкохол с дрегер, който отчел цели 2,72 промила в издишания въздух.


























Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...