Кьоркютук пиян шофьор се заби в парапет на Сарайския мост
- Редактор: Ралица Матеева
- Коментари: 0

След солидна почерпка с алкохол 23-годишен шофьор се заби в предпазен парапет на Сарайския мост, съобщават от Областната дирекция на МВР в Русе.
Инцидентът е станал рано сутринта вчера. При движение по ул. „Струма“ в посока бул. „Трети март“ мъжът изгубил контрол над управлявания от него автомобил „Форд Мондео“ и го забил в един от предпазните парапети на Сарайския мост.
В резултат на удара пострадал возещият се на предната седалка 22-годишен пътник, който получил натъртвания във врата и контузна рана в областта на лицето.
Униформените проверили младежа за употреба на алкохол с дрегер, който отчел цели 2,72 промила в издишания въздух.
























Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...