Петър Иванов: Тебе, глупако, те глобяват, защото хората на Баце откраднали едни пари!
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 0

Академик Петър Иванов, директор на Демографския институт в БАНИ, коментира казуса "Олимпик" в социалната мрежа.
Изказването му е насочено към средностатистическия българин, платил чинно застраховката си и понастоящем глобен...чинно.
Ето какво написа роденият в Русе психолог:
"Тебе, глупако, те глобяват и ти вземат шофьорската книжка, защото хората на Баце откраднали едни пари!
Когато откраднат всичките пари в България, вече няма да те глобяват, защото няма да имаш за глобата. Радвай се!"
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра