Първи случай на COVID-19 в Свищов
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 1

Първи случай на COVID-19 потвърдиха в Свищов.
Заразено е 19-годишно момиче от крайдунавския град, поясниха за Радио „Фокус“ – Велико Търново от Общината. От там уточниха, че младата дама е проявила симптоми на заболяването преди няколко дни, след което незабавно и е направен PCR тест. Резултатът се е оказал положителен. Девойката е в добро общо състояние и е под карантина на домашно лечение. Установени са контактните лица, които също предстои да бъдат изследвани.
Новите случаи (за последните 24 часа) във Великотърновска област, по данни на Министерство на здравеопазването,към тази сутрин са 15. С тях общият брой на заразените става 68.























19-годишна шофьорка блъсна жена в село Пиргово
Стоян Христов оглави "Ротари клуб Русе - Дунав"
Моторист загина на булевард „България“
Стоян Христов оглави "Ротари клуб Русе - Дунав"
Системно източване превръща езерото Текето в блато