Откриха дете в безпомощно състояние край Бузовград

0
Полицията изяснява случай с тежко пострадало дете
Полицията изяснява случай с тежко пострадало дете Снимка: БГНЕС

Полицията изяснява случай с тежко пострадало дете

Сигналът за приет 7-годишен пациент е получен вчера в РУ - Казанлък от болницата в града минути преди 18:30 часа, съобщиха от МВР.

По първоначална информация, същия ден, към 17 часа 44-годишен мъж открил момчето в безпомощно състояние в пристройка в землището на с. Бузовград. Детето е транспортирано в медицинското заведение в тежко състояние. Образувано е досъдебно производство. Във връзка със случая в РУ-Казанлък за срок до 24 часа е задържан 37-годишен мъж.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите злоупотреби в сайта, за да оставите анонимен коментар или да гласувате изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Код за сигурност
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

- Кире, знаеш ли какво е това - денем лае, а нощем плува?

- Не. Какво е?

- Ченето на тъщата ...

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари