Още трима депутати от "Продължаваме промяната" напускат парламента
- Редактор: Мирослава Бонева
- Коментари: 0

Още трима депутати подадоха оставки и напускат парламента
Това са Радостина Ценова, Иван Христанов, Христо Даскалов и Велико Минков, който преди няколко дни обяви, че иска да напусне НС.
И четиримата депутати са от парламентарната група на "Продължаваме промяната", пише OFFNews. Напускането им ще отвори място в НС за по един нов депутат от ПП от Пловдив-град, Плевен, Русе и 24-МИР София - районите, от които са избрани тези народни представители.
Новината беше съобщена от председателя на НС Никола Минчев, който предложи приемането на оставките да бъде гласувано като последна точка от дневния ред.























Калин Янакиев: Ветото върху санкциите срещу Русия е позор
Системно източване превръща езерото Текето в блато
Моторист загина на булевард „България“
Илияна Йотова: България държи златна карта
Моторист загина на булевард „България“