Общината започва чистка на изоставени и излезли от употреба коли
- Редактор: Ралица Матеева
- Коментари: 1
0
Видео: Кис 13
Започва кампания на общината в Русе срещу изоставените и излезли от употреба леки автомобили. От местната администрация приканват с бележки собствениците на подобни коли да ги махнат в срок от 2 седмици от датата на предписанието като представят в общината документ за собственост и талон от последния технически преглед.
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!





















Пенчо Милков дари кръв в русенска болница
Русенският митрополит Наум осъди атаките срещу Киевската...
Засаждат 400 нови дървета в Русе
Симеон Дянков: Всички пенсионери трябва да напуснат...
Биляна Иванова: Идеята на КРИБ е абсолютен цинизъм