Общината започва чистка на изоставени и излезли от употреба коли

0
Общината започва чистка на изоставени и излезли от употреба коли
Видео: Кис 13

Започва кампания на общината в Русе срещу изоставените и излезли от употреба леки автомобили. От местната администрация приканват с бележки собствениците на подобни коли да ги махнат в срок от 2 седмици от датата на предписанието като представят в общината документ за собственост и талон от последния технически преглед.

Източник: КИС 13
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Мила, защо си гола?

– Ами нямам какво да облека...

– Глупости, да ти преброим роклите: едно, две, здрасти Жоре, три, четири...

Нови коментари