Десетки шофьори паркират така всеки ден! До кога?
- Автор: М. М.
- Коментари: 29
Ето така, всеки ден, десетки шофьори паркират пред сградата на РИОСВ - Русе.
Паркират и оставят пешеходци, малки деца и майки с колички, да заобикалят по натовареното, дори и в почивни дни, шосе.
До кога ще ставаме свидетели на подобно безхаберие от общината?
Нарочно не питам за селяндурите, без капка уважение към околните. Те са ясни.























ЕЦБ разреши на БНБ двоен обем евромонети
"Дунав" задържа трима шампиони за Първа лига
Румен Радев: Европа не може да победи ядрената сила Русия
Положиха нов асфалт на три големи улици в Русе
Обновиха сградата на местни данъци и такси в Русе