Обраната навръх националния празник бензиностанция е на „Петрол“
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 2

Обраната от двама маскирани мъже бензиностанция на булевард “Христо Ботев“ в Русе е на „Петрол“, съобщиха от Русе Медиа.
Както ви съобщихме по-рано сигналът е подаден около 00:40 часа на 3-ти март.
Пред полицията служителката е разказала, че в търговското помещение на бензиностанцията са влезли двама мъже с качулки на главите. По това време не е имало никой в обекта. Те не са вадили оръжие, а заплашили жената, че ще я набият. Накарали я да даде оборота от 290 лева от оборота и избягали.
На местопроизшествието е извършен оглед, сигналът е документиран от полицията и е започнало разследване по случая, като е образувано досъдебно производство.
Двамата извършители се издирват.
Ръководството на веригата бензиностанции отказа всякакъв коментар по темата, допълва БНТ.






















Моторист загина на булевард „България“
Проблемът с нощните пеперуди в Русе поражда караници между...
Моторист загина на булевард „България“
Започнаха преговори между Иран и САЩ в Швейцария
Ахмед Хасанов е новият главен мюфтия