Маскирани обраха бензиностанция на булевард "Христо Ботев"
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

Полицията в Русе издирва двама мъже, отнели сума пари от бензиностанция, след като заплашили служителка.
На 3 март около 00:41 часа, в полицията е подаден сигнал за извършен грабеж от бензиностанция, намираща се на бул. "Христо Ботев" в Русе. Служителка в обекта обяснила, че около 00:25 часа в търговското помещение на бензиностанцията влезли двама с качулки на главите, които я заплашили, че ще я набият, след което успели да вземат сумата от около 290 лева от оборота и избягали.
На местопроизшествието е извършен оглед, сигналът е документиран от полицията и е започнало разследване по случая, като е образувано досъдебно производство.






















Моторист загина на булевард „България“
Проблемът с нощните пеперуди в Русе поражда караници между...
Моторист загина на булевард „България“
Започнаха преговори между Иран и САЩ в Швейцария
Ахмед Хасанов е новият главен мюфтия