Най-накрая закърпиха две улици в квартал "Дружба"
- Редактор: Симона Георгиева
- Коментари: 0
Най-накрая закърпиха дупките по улица "Стоян Михайловски" в русенския квартал "Дружба 3".
По думите на шофьорите, които всеки ден минават оттам това е станало миналата седмица. Според тях запълването на неравностите е доста закъсняло и е трябвало да се случи при по-подходящи атмосферни условия. Те обаче съмняват, че кръпките ще издържат само до пролетта на следващата година, когато отново може да има нужда от ремонт.
От живущите в квартала разбрахме, че най-накрая вчера са запълнили и дупките по улицата, която води до блок 56.
Това става след серия от репортажи на телевизия КИС 13 по сигнали на граждани. Хората се надяват, че този път ремонтът ще бъде по-дълготраен от предишния.
В противен случай, новопоявилите се дупки отново ще бъдат показани по телевизията.
























15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия