Единствената улица, която води до блок 56 отново е за ремонт
- Редактор: Виктор Тошев
- Коментари: 0
Единствената улица, която води до блок 56 в русенския квартал "Дружба - 3" отново започна да се разбива.
След репортаж на КИС 13 най-големите неравности бяха запълнени с фрезован асфалт. Хората още тогава предположиха, че това няма да изтрае дълго и се оказаха прави.
Таксиметровите шофьори продължавали да не искат да минават по тази улица, тъй като си разбивали колите. Докато чакат ремонт, който не знаят дали ще се случи, хората от блока решили със собствени средства да закърпят поне най-големите дупки.
За русенците живеещи в района остава единствено надеждата, че все пак ще се намерят пари за основен ремонт на улицата през следващата година
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра