Мотриса е ударила джип при катастрофата в София
- Редактор: Анна Тороманова
- Коментари: 0

Четирима полски офицери от европейската гранична агенция „Фронтекс“ са леко пострадали при катастрофа с трамвай на столичния бул. Христо Ботев.
Инцидентът е станал малко преди 9.00 часа сутринта.
Джипът на „Фронтекс“ е бил ударен от мотрисата на градския транспорт. Няма пострадали пътници от трамвая, съобщава БНР.
Ранените полски граничари са с леки травми. Четиримата са част от хората, които помагат на българската „Гранична полиция“ в опазването на границите на страната ни.
Заради инцидента е затруднено движението в района.























Моторист загина на булевард „България“
Проблемът с нощните пеперуди в Русе поражда караници между...
Моторист загина на булевард „България“
Започнаха преговори между Иран и САЩ в Швейцария
Ахмед Хасанов е новият главен мюфтия