Кадри от катастрофата с мотриса в София
- Редактор: Анна Тороманова
- Коментари: 0
Тежка катастрофа стана тази сутрин в столицата и помрачи празника.
Макар че София е почти празна заради натрупалите се почивни дни, в раните часове трамвай и джип се удрят на кръстовището на бул. Сливница и бул. "Христо Ботев".
Четирима полски офицери от европейската гранична агенция „Фронтекс“ са леко пострадали при катастрофа с трамвай на столичния бул. Христо Ботев.
Джипът на „Фронтекс“ е бил ударен от мотрисата на градския транспорт. Няма пострадали пътници от трамвая, съобщава БНР.




























Моторист загина на булевард „България“
Проблемът с нощните пеперуди в Русе поражда караници между...
Моторист загина на булевард „България“
Започнаха преговори между Иран и САЩ в Швейцария
Ахмед Хасанов е новият главен мюфтия