Кадри от катастрофата с мотриса в София

0

Тежка катастрофа стана тази сутрин в столицата и помрачи празника.

Макар че София е почти празна заради натрупалите се почивни дни, в раните часове трамвай и джип се удрят на кръстовището на бул. Сливница и бул. "Христо Ботев".

Четирима полски офицери от европейската гранична агенция „Фронтекс“ са леко пострадали при катастрофа с трамвай на столичния бул. Христо Ботев.

Джипът на „Фронтекс“ е бил ударен от мотрисата на градския транспорт. Няма пострадали пътници от трамвая, съобщава БНР.

Източник: БНР
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Мила, защо си гола?

– Ами нямам какво да облека...

– Глупости, да ти преброим роклите: едно, две, здрасти Жоре, три, четири...

Нови коментари