Мъж изпрати есемес на брат си: Готов съм. Идвай да ме погребеш!
- Редактор: Анна Тороманова
- Коментари: 0

Московски полицаи са открили трупа на 34-годишен мъж в апартамент на улица "Рокотов", в югозападната част на руската столица.
Върху главата на мъжа имало нахлузена найлонова торбичка, а ръцете му били вързани със "свински опашки", съобщава "Лайф.ру", цитирано от Пик. Трупът бил намерен в неделя, 21 май.
Полицаите били извикани от брата на младия мъж, който получил есемес: "Готов съм. Идвай да ме погребеш".
В момента криминалистите уточняват причината за смъртта на мъжа, както и обстоятелствата около нея.























Моторист загина на булевард „България“
Проблемът с нощните пеперуди в Русе поражда караници между...
Моторист загина на булевард „България“
Започнаха преговори между Иран и САЩ в Швейцария
Ахмед Хасанов е новият главен мюфтия