Лудогорец показа на ЦСКА кой е шефът

0
Директорите на двата клуба - Стойчо Стоилов и Ангел Петричев, си размениха остри реплики и обвинения след мача Видео: GONG.bg

Един футболен мач предизвика емоции и напрежение в съботната вечер. „Лудогорец” спечели с 2:0 като гост на ЦСКА в дербито на кръга в Първа лига.

Шампионите поведоха в 28-та минута след гол на Козмин Моци, а развръзката дойде още преди почивката, когато Вандерсон отбеляза за 0:2, съобщи Нова телевизия.

Домакините пропуснаха няколко чисти положения да върнат интригата през второто полувреме, а след края на мача имаха сериозни претенции и за двата гола на съперника, които, според ръководството на тима, са нередовни заради засада.

Мачът беше ръководен от избрания за депутат в следващия парламент Стефан Апостолов, но ключовите решения, които разпалиха страстите се оказаха пред неговия асистент - страничният съдия Веселин Мишев. Двете спорни ситуации при двата гола на „Лудогорец” предизвикаха недоволство и сред публиката на стадион „Българска армия”, а напрежението между двата клуба се пренесе и в минутите след мача, когато директорите на двата клуба - Стойчо Стоилов и Ангел Петричев, си размениха остри реплики и обвинения.

Източник: Нова Телевизия

Ако след петдесет не си харесвате живота, то сипете си още петдесет!