Левски поведе на Дунав след спорен гол

0
В 15-ата минута резултатът на стадион "Георги Аспарухов" бе открит
В 15-ата минута резултатът на стадион "Георги Аспарухов" бе открит Видео: Gong.bg

Левски поведе на Дунав след спорен гол.

В 15-ата минута резултатът на стадион "Георги Аспарухов" бе открит, а попадението на "сините" бе изключително спорно.

Страничният рефер Павлин Михайлов не отчете, че Дени Алар се намира в позиция на засада и е зад гърба на отбраната на Дунав, информира Gong.bg.

Главният рефер на двубоя пък - Никола Попов не сигнализира за нарушение на стражът на Дунав - Благой Макенджиев. Така попадението бе зачетено и Левски поведе с 1:0.

В 23-ата минута авансът на Левски бе удвоен след попадение на Холмар Ейолфсон. Футболистът на "сините" се извиси най-високо в наказателното поле и перфектно засече с глава центриране от корнер на Живко Миланов. Преди да порази вратата на Макенджиев обаче, топката се удари в главата на Любен Николов и не остави шанс на стража на Дунав.

Най-висша форма на препоръка в България: "Кажи, че аз те пращам"!