"Лъвовете" с нова загуба, завършиха без точен удар

0
Ново разочарование за футболните ни национали!

България загуби с 0:1 като домакин на Уелс в четвъртия си мач от тазгодишното издание на Лигата на нациите.

На ст. "Васил Левски" тимът на Георги Дерменджиев завърши без точен удар, а победното попадение за гостите бе дело на влезлия като резерва Джонатан Уилямс, който се разписа в 85'.

Поражението е четвърто поредно за "трикольорите". Така в последните си 19 мача тимът ни има само един успех - с 1:0 срещу Чехия у дома преди близо година.

След поражението България остава на дъното в група 4 с актив от една точка. Уелс вече е на върха с 10, пред Финландия с 9 и Ирландия с 2. През ноември "лъвовете" приемат Финландия и гостуват на Ирландия в търсене на първи успех в настоящото издание на турнира.

Съставите

България (4-2-3-1): Николай Михайлов (К) - Сисиньо, Георги Терзиев, Кристиян Димитров, Антон Недялков - Кристиян Малинов, Янис Карабельов - Георги Йомов, Тодор Неделев, Кирил Десподов - Божидар Краев

Уелс (3-4-3): Уейн Хенеси - Джо Родън, Крис Мефъм, Итън Ампаду - Неко Уилямс, Матю Смит, Рийс Норингтън-Дейвис, Бен Дейвис (К) - Хари Уилсън, Даниел Джеймс, Тайлър Робъртс