Култов бар в Слънчев бряг отиде в историята

0

Премахването на нерегламентирани обекти в курортния комплекс "Слънчев бряг" продължава с пълна сила.

Това става ясно от пост, който се появи преди минути във фейсбук профила на министъра на туризма Николина Ангелкова.

"На морски плаж „Слънчев бряг - Север“ бяха премахнати бетонните основи на бар „Амиго“ пред хотел „Белвю“, нарушаващ одобрената схема за разполагане на преместваеми обекти. Премахването на нерегламентирани обекти в комплекса преди началото на активния сезон продължава", написа Ангелкова в мрежата и подкрепи думите си с няколко снимки. 

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Мила, защо си гола?

– Ами нямам какво да облека...

– Глупости, да ти преброим роклите: едно, две, здрасти Жоре, три, четири...

Нови коментари