Кран се стовари върху бензиностанция в София
- Редактор: Антония Петрова
- Коментари: 0
Трима души пострадаха, след като строителен кран падна върху бензиностанция при „София Ленд” в столицата, съобщиха от МВР, предаде Нова телевизия.
Те са откарани в болница. Сигналът за инцидента е подаден малко след 18.30 часа.
На място веднага са изпратени екипи на пожарната, полицията и Спешна помощ. Няма теч на гориво, допълват от МВР.
Според първоначалната информация в крана не е имало човек. Машината е управлявана дистанционно.
Паднала е върху покрива на бензиностанцията, който се срутва. Изясняват се причините за инцидента.
























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%