Корнелия Нинова: Правителството убива златната си кокошка

0
Лидерът на "Непокорна България" критикува мерките срещу спекулата и действията на КПК
Лидерът на "Непокорна България" критикува мерките срещу спекулата и действията на КПК Снимка: БГНЕС

Лидерът на "Непокорна България" критикува мерките срещу спекулата и действията на КПК

Лидерът на "Непокорна България" Корнелия Нинова обвини управляващите, че "убиват златната си кокошка" с действията си срещу бизнеса. В публикация във Facebook тя критикува появата на инструкции за фирмите как да реагират при проверки от КПК.

"Правителството убива златната си кокошка. В България съществуват хиляди методики, наредби, правилници, инструкции за каквото се сетите. Но за пръв път в българската история се появява инструкция 'Какво да правим, ако КПК нахълта в офиса ни'," написа Нинова в социалната мрежа.

По думите на бившия лидер на БСП неправителствени и работодателски организации инструктират фирмите как да реагират срещу държавните проверки.

Бизнесът се самоорганизира

Според Нинова българският бизнес се самоорганизира срещу мерките на правителството за борба със спекулата. "Неправителствени и работодателски организации инструктират фирмите как да реагират, ако върху тях се стовари държавната бухалка," подчерта тя.

"Бизнесът, тези които произвеждат БВП, се стягат за война с правителството. Гръбнакът на българската икономика са малките, средни и семейни фирми. Без тях няма работни места, няма данъци в бюджета, няма пари за пенсии, болници и социални плащания," обясни лидерът на "Непокорна България".

Критика към управляващото мнозинство

Нинова насочи остри критики към управляващото мнозинство от ГЕРБ-СДС, БСП-ОЛ, ИТН и "ДПС - Ново Начало". "Щом тези фирми се самоорганизират срещу управляващите, проблемът е сериозен. Мнозинството на ГЕРБ-СДС, БСП-ОЛ, ИТН и 'ДПС - Ново Начало' в стремежа си да овладеят всичко, да подчиняват или унищожават фирмите на хората, убиват златната си кокошка," завърши тя.

Изпращайте снимки и информация на [email protected] по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите напоследък злоупотреби в сайта, от сега нататък за да оставите анонимен коментар изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Код за сигурност
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Две мутри отишли на балет. Единият заспал, а другият го ръчка:

- Събуди се, бе, заради тебе тия тука на сцената ходят на пръсти!

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари