Кола се вряза в парапет в центъра на София

0
По първоначална информация шофьорът е без книжка
По първоначална информация шофьорът е без книжка Снимка: Иван Алиев / Забелязано в София

Шофьор без книжка направи зрелищна катастрофа в центъра на София.

Той се е врязал с колата си в парапета на бул. "България" и бул. "Витоша", съобщава Нова Телевизия.

Наложило се е на място да пристигнат пожарникари, които да режат, за да извадят автомобила. 

По чудо водачът се е разминал без наранявания.

Източник: Нова Телевизия
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Мила, защо си гола?

– Ами нямам какво да облека...

– Глупости, да ти преброим роклите: едно, две, здрасти Жоре, три, четири...

Нови коментари