Кобрата излиза в синия ъгъл на ринга

2
Галавечерта "Нощта на шампионите" стартира в "Арена Армеец" от 20 часа днес
Галавечерта "Нощта на шампионите" стартира в "Арена Армеец" от 20 часа днес Видео: GONG.bg

Българската звезда в професионалния бокс Кубрат Пулев ще бъде в синия ъгъл за тазвечершния си двубой със Самюел Питър за Интерконтиненталната титла на Световната боксова асоциация.

Галавечерта "Нощта на шампионите" стартира в "Арена Армеец" от 20 часа днес, а сблъсъкът между Кобрата и Нигерийския кошмар ще бъде черешката на тортата, припомня Нова телевизия.

От отбора на Кубрат предварително са заявили синия ъгъл, където 35-годишният Пулев за първи път ще се боксира на родна земя.

Евентуална победа срещу Питър ще превърне родния боец и в претендент №1 за световната титла в категорията.

Източник: Нова Телевизия
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Мила, защо си гола?

– Ами нямам какво да облека...

– Глупости, да ти преброим роклите: едно, две, здрасти Жоре, три, четири...

Нови коментари