Кобрата излиза в синия ъгъл на ринга
- Редактор: Симона Георгиева
- Коментари: 0
Българската звезда в професионалния бокс Кубрат Пулев ще бъде в синия ъгъл за тазвечершния си двубой със Самюел Питър за Интерконтиненталната титла на Световната боксова асоциация.
Галавечерта "Нощта на шампионите" стартира в "Арена Армеец" от 20 часа днес, а сблъсъкът между Кобрата и Нигерийския кошмар ще бъде черешката на тортата, припомня Нова телевизия.
От отбора на Кубрат предварително са заявили синия ъгъл, където 35-годишният Пулев за първи път ще се боксира на родна земя.
Евентуална победа срещу Питър ще превърне родния боец и в претендент №1 за световната титла в категорията.






















Моторист загина на булевард „България“
Проблемът с нощните пеперуди в Русе поражда караници между...
Моторист загина на булевард „България“
Започнаха преговори между Иран и САЩ в Швейцария
Ахмед Хасанов е новият главен мюфтия