Кметът на Две могили: Бъдете живи и здрави и не губете вяра!

0
Новогодишно приветствие на кмета на Божидар Борисов
Новогодишно приветствие на кмета на Божидар Борисов Видео: КИС 13

Кметът на Община Две могили Божидар Борисов направи разбор на събитията през изминалата 2018-та година.

Той благодари на всички, помогнали за просперитета на общината и гражданите ѝ и изказа увереност, че 2019-та година ще бъде много успешна.

На прага на новата година той пожела на съгражданите си "Преди всичко бъдете живи и здрави, не губете вяра, бъдете позитивни и вярвайте, че всичко хубаво предстои. Честита нова година!"

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари