Кметът на Две могили: Бъдете живи и здрави и не губете вяра!
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0
Кметът на Община Две могили Божидар Борисов направи разбор на събитията през изминалата 2018-та година.
Той благодари на всички, помогнали за просперитета на общината и гражданите ѝ и изказа увереност, че 2019-та година ще бъде много успешна.
На прага на новата година той пожела на съгражданите си "Преди всичко бъдете живи и здрави, не губете вяра, бъдете позитивни и вярвайте, че всичко хубаво предстои. Честита нова година!"
























Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...