Капитанът на "Дунав": Нашата цел е да елиминираме "Марица"
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 0

Утре от 16:00 часа Дунав приема в Русе пловдивския Марица.
Двубоят е от втория предварителен кръг от турнира за Купата на България. В лагера на домакините всички футболисти са на разположение на треньорския щаб. Председателят на Управителния съвет на клуба и капитан на отбора Диян Димов говори пред Sportal.bg за настроението и амбициите на „драконите“:
„Излизаме да се представим добре. Срещу нас е една от приятните изненади на Втора лига и потвърждение за това са резултатите. Състав от изключително опитни футболисти с доста мачове в професионалния елит. Няма обаче от какво да се притесняваме. Срещу всеки съперник се стремим да играем нашата игра. Това се видя и в контролата с елитния Черно море (Варна). Марица е силен отбор, но нашата цел е да го елиминираме. Трябва обаче да се раздадем напълно от първата до последната минута“.
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра