Канят представител на екоминистерството по повод проблемите в "Средна кула" и "Долапите"
- Редактор: Ралица Матеева
- Коментари: 0

Ще бъде поканен представител на Министерството на околната среда и водите да присъства на извънредното заседание на Обществения съвет към Областния управител на 12 март в Русе. Тогава ще се разглежда проблемът с канализацията на кварталите Долапите и Средна кула. Това стана ясно днес по време на публичната среща между представители на местната власт и инициативния комитет на двата квартала.
До ескалиране на напрежението се стигна, след като стана ясно, че строежът на канализация в тези квартали вероятно няма да започне и през тази година.
Недоволните жители за три поредни дни блокираха пътя Русе - София и настояваха най-после да се обърне внимание на проблема с липсващата канализация, който ги кара да живеят като в по-миналия век - без реална канализация и със септични ями в дворовете.























Екатерина Михайлова: Йотова да не влиза в обувките на Радев
Търговците в Русе вдигнаха ръце от банкнотите по 200 евро
Мъж нападна и захапа шофьор на автобус в София
Румен Радев напусна президентската институция
КС отказа да разгледа искането за референдум за еврото