Къде и в коя пътна лента да караме!?
- Автор: Александрина Александрова
- Коментари: 2
1
Черните пътища са по равни!
Част от прословутия път Кубрат - Русе.
Къде да караме, в коя пътна лента!?
Дупките са една до друга и всяка по-дълбока. Колите ни са разбити, гуми се правят ежедневно. Плащаме си винетки, такси и всичко, а на среща какво?
И това бил първокласен главен път. Черните пътища са по равни .....






















Моторист загина на булевард „България“
Проблемът с нощните пеперуди в Русе поражда караници между...
Моторист загина на булевард „България“
Започнаха преговори между Иран и САЩ в Швейцария
Ахмед Хасанов е новият главен мюфтия