Иран: САЩ и НАТО да обезщетят Афганистан за окупацията

0
Въпреки всичките им приказки за демокрация и война срещу тероризма, те са превзели и окупирали Афганистан и други страни само заради собствените си интереси
Въпреки всичките им приказки за демокрация и война срещу тероризма, те са превзели и окупирали Афганистан и други страни само заради собствените си интереси

САЩ и НАТО трябва да компенсират Афганистан за нашествието и окупацията на страната

Това заяви иранският външен министър Мохамад Джавад Зариф в Twitter, цитиран от News.bg.

Въпреки всичките им приказки за демокрация и война срещу тероризма, събитията в Афганистан и изявленията на лидерите на САЩ и НАТО показват, че те са превзели и окупирали Афганистан и други страни само заради собствените си интереси, но дори и това не постигат, обяснява Зариф.

САЩ и НАТО са задължени да компенсират Афганистан за окупацията, допълва той.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Мила, защо си гола?

– Ами нямам какво да облека...

– Глупости, да ти преброим роклите: едно, две, здрасти Жоре, три, четири...

Нови коментари