Година под знака на коронавируса
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0
С какво още не можем да свикнем и да се примирим
Отмина вече година откакто сме под знака на коронавируса. Дали свикнахме да живеем в пандемия и как понасяме промените? Отговорите потърси екип на TV+.
Година след обявяването на извънредното положение и при хиляди заразени, въпреки мерките, столичните булеварди и паркове бяха претъпкани. За сравнение, отпреди година само при няколко случая притихнахме по домовете си. Това е нормална човешка реакция на адаптация към ситуацията, според психологът Маргарита Бакрачева. Тя отчита като положителна тенденция намаляването на вярата на българите в конспиративни теории за вируса, които в началото на пандемията бяха внушителни.
























Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...