Евала! Трябва да се учим от такива хора
- Автор: Лора Александрова
- Коментари: 0

Станах свидетел на нещо, което повечето българи не практикуват, включително и аз.
Две мацки разхождаха кучетата си в кв. "Здарвец Изток" около градините (повечето ги разхождат в детската ясла, където играят децата им). Едното беше овчарка, другото хъски. Та, жената собственик на хъскито, извади от чантата си найлонова кесийка и прибра изпражнението на кучето си.
Евала, трябва да се учим от такива хора!























Моторист загина на булевард „България“
Проблемът с нощните пеперуди в Русе поражда караници между...
Моторист загина на булевард „България“
Започнаха преговори между Иран и САЩ в Швейцария
Ахмед Хасанов е новият главен мюфтия