Евакуираха Аерогара София заради заплаха за бомба
- Редактор: Кристиян Великов
- Коментари: 0

Около 30 минути преди полунощ снощи службите по сигурността на аерогара София евакуираха служители и пътници от Терминал 2, предаде БГНЕС.
Проверката на територията на летището е поради вероятна заплаха за бомба. Целият Теминал 1 на аерогара е изпразнен от служители на аерогарата и пътници. Специалистите претърсили терминала и с помощта на специално обучени кучета. В този момент няма съобщения за отменени или закъсняващи полети.
След проверката, бомба или друг съмнителен предмет не е открит, допълва "Фокус"























Стоян Христов оглави "Ротари клуб Русе - Дунав"
Системно източване превръща езерото Текето в блато
Протестиращи в Николово: Става въпрос за живота на деца
19-годишна шофьорка блъсна жена в село Пиргово
Стоян Христов оглави "Ротари клуб Русе - Дунав"