Полицаи задържаха Марто Боксьора след гонка в София

0
Соченият за местен наркодилър е хванат с голямо количество дрога
Соченият за местен наркодилър е хванат с голямо количество дрога Снимка: МВР / Архив

Соченият за местен наркодилър е хванат с голямо количество дрога

След зрелищно преследване десетина цивилни служители на МВР задържаха сочения за местен наркодилър Марто Боксьора, съобщават от БНТ. Полицейският екшън се разигра днес в столичния квартал "Лагера", който осъмна блокиран от засилено присъствие на органите на реда.

Наркотици и арест

По първоначални данни от националната телевизия, у задържания мъж е открито голямо количество различни по вид наркотични вещества. Очевидци на ситуацията разказват, че акцията се е развила светкавично, а полицаите под прикритие са неутрализирали заподозрения след кратко бягство по улиците на квартала.

Масови обиски в столицата

Непосредствено след успешното задържане на Боксьора, столичната полиция е стартирала мащабна акция в целия район. В момента униформените претърсват няколко адреса, за които има оперативни данни, че са пряко свързани с приближени на арестувания дилър. Очаква се от МВР да изнесат официална информация за точните количества задържана дрога и броя на арестуваните лица след края на процесуално-следствените действия.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите злоупотреби в сайта, за да оставите анонимен коментар или да гласувате изискваме да се идентифицирате с Google акаунт.

Натискайки на Google бутона коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Код за сигурност
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

- Тате, тате, хайде на площада! Има калайджийски пазар за булки.

- Не, сине. Това са абитуриентки.

Нови коментари