Две жени се загубиха край река Бистрица
- Редактор: Анна Тороманова
- Коментари: 0

Екипи на ПСС от Дупница са оказали помощ на две млади жени, загубили се в района на река Бистрица снощи. Това съобщиха за Агенция „Фокус“ от Планинската спасителна служба (ПСС) при БЧК.
От там уточниха, че туристките са се загубили, тъй като са проявили небрежност.
Заради това планинските спасители от дупнишкия отряд се е наложило да се намесят, за да ги изведат от трудната ситуация.
Акцията е приключила успешно.























Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК