Двама българи загинаха при тежка катастрофа в Белгия
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 10
Двама българи загинаха при тежка катастрофа в Белгия, пише "24 часа".
18-годишната Мелиса Симеонова и 24-годишният Закир починаха в белгийския град Гент, след като колата на двойката е излетяла при завой и е паднала от моста "Сейнт Джордж" при река Лейе.
Четирима полицаи се опитали да помогнат на българите, но те са се удавили във водите на реката, тъй като не могли да излязат от автомобила си.
Мелиса е родом от Разлог, но от години живее е Белгия с родителите си, които държат няколко заведения в Гент.

"Въпреки мъката си, искаме да благодарим на органите на реда в Белгия, че положиха усилия да ги спасят", написаха близките на загиналите.























Стоян Христов оглави "Ротари клуб Русе - Дунав"
Системно източване превръща езерото Текето в блато
Протестиращи в Николово: Става въпрос за живота на деца
19-годишна шофьорка блъсна жена в село Пиргово
Стоян Христов оглави "Ротари клуб Русе - Дунав"