Дупка глътна камион на бул. "Цар Освободител"
- Редактор: Ралица Матеева
- Коментари: 0
Камион, превозващ чакъл за ремонтни дейности, е пропаднал в близост до извършването на такива, съобщават Топ Новини.
Това е станало преди кръстовището на булевард „Цар Освободител“ с булевард „Съединение“ и улица „Петко Д. Петков“, в платното в посока от Халите към спирка „Сердика“.
Според очевидци, предното ляво колело на машината се е озовало в пропаднала шахта.
На място се намираше екип, който се опитваше да извади камиона от дупката на пътното платно.
Участъкът на бул. „Цар Освободител“ от пресечката на ул. „Петко Каравелов“ до посоченото кръстовище е затворен.




























Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...