Дунав връща любимец на русенската публика
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 4

Ръководството на Дунав ще се опита да върне един от големите любимци на публиката в Малката Виена, който да помогне на тима в борбата за оцеляване през пролетта. Става въпрос за полузащитника Диян Димов.
Доскорошният капитан на “драконите” премина това лято във втородивизионния ЦСКА 1948, с чиято фланелка се очакваше да гони промоция в елита. Незадоволителните резултати през есента обаче доведоха до изненадващото му освобождаване от “червените”.
Сега старши треньорът на Дунав Людмил Киров, който познава отлично Димов от времето, в което бе помощник на Веселин Великов, ще се срещне лично с играча. Двамата ще обсъдят възможността полузащитникът отново да сложи синята фланелка на родния си отбор, за който има близо 250 мача.





















Опозицията атакува договора за басейн "Локомотив"
Валерия Велева: ПП-ДБ излъгаха своите избиратели
Село в Русенско остана с едва 17 жители
Николай Василев: Държавата да дава 13 000 евро за новородено
Валерия Велева: ПП-ДБ излъгаха своите избиратели