"Дунав" преговаря за нападател и крило

0
Двата трансфера трябва да приключат до края на седмицата
Двата трансфера трябва да приключат до края на седмицата Снимка: FC Dunav Ruse / Facebook

Двата трансфера трябва да приключат до края на седмицата

Ръководството на Дунав (Русе) работи активно по привличането на нападател и крило, съобщиха от футболния клуб. От щаба на "драконите" уточниха, че двата трансфера трябва да са приключени още през тази седмица, като единият от футболистите е чужденец.

Играчите на русенския отбор започнаха подготовка за предстоящия сезон във Втора лига преди седмица и продължават да се готвят на двуразов режим на тренировки. Към групата се е присъединил Елисе Су, докато бразилецът Нето, който започна подготовката с русенци, вече не е част от тренировъчния лагер на отбора.

Играчи на проби

В момента единствените двама футболисти, които са на проби, са Томас Добрев и Кларънс Кегонго, уточниха от русенския клуб. Към тях се очаква да се присъедини още един чужденец на проби през седмицата.

Първа контрола с Плевен

Първата лятна контрола на Дунав е насрочена за събота, 28 юни, от 18:30 часа на Градския стадион в Русе срещу Спартак (Плевен). Това ще бъде първата възможност за феновете да видят новия състав на "драконите" в действие.

Русенският тим се подготвя за нов сезон във Втора лига, след като миналата кампания завърши на девета позиция в класирането.

Изпращайте снимки и информация на [email protected] по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите напоследък злоупотреби в сайта, от сега нататък за да оставите анонимен коментар изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Нямам търпение да почнат да обявяват бедствено положение заради преспи от 3 сантиметра и арктически температури от минус два градуса.

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари