Девойка "паркира" колата си в магазин на улица „Петко Д. Петков“
- Редактор: Виктор Тошев
- Коментари: 1
18-годишна девойка е „влязла“ с колата си в магазин по улица „Петко Д. Петков“ в Русе днес, в района на №23. Това съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция на МВР в Русе.
Сигналът за инцидента е постъпил малко след 14.00 часа. Отишлите на място полицаи установили, че лек автомобил „Пежо“ и 18-годишната му водачка, която се озовала с возилото в търговския обект, след като при паркиране напред загубила контрол над колата и „нахълтала“ през витрината.
За щастие при инцидента няма пострадали, нанесени са само материални щети.




























Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...