Да си напомним, че майката Земя има нужда от нас!
- Редактор: Ралица Тодорoва
- Коментари: 0
Денят на Земята - 22 април е празник, отбелязван от над половин милиард хора по света.
Идеята, която свързва хората от цял свят на тази дата, е да се обединят в защита на околната среда. Да си напомним, че майката Земя има нужда от нас – да я пазим, обичаме и най-важното – да не я променяме, защото и ние имаме нужда от нея.
Ученици от ПГ по транспорт – Русе украсиха фоайето на училището с предмети, изработени от отпадъчни материали и табла.
Участниците отправят своя призив към всички хора – Да бъдем съзнателни не само на този ден, но и през цялото време да се грижим за мястото, в което живеем – Земята. Защото тя е нашият дом!
































Системно източване превръща езерото Текето в блато
Протестиращи в Николово: Става въпрос за живота на деца
19-годишна шофьорка блъсна жена в село Пиргово
Стоян Христов оглави "Ротари клуб Русе - Дунав"
Моторист загина на булевард „България“