Боян Петров се е чул с колега вчера сутринта
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 1

Алпинистът Боян Петров е разговарял със свой колега по сателитния телефон вчера сутринта.
Това съобщи лидерът на "Зелените" Борислав Сандов във фейсбук профила си.
"Боян Петров е звънял вчера сутринта (09:52 непалско време - около 05:37 българско време) по сателитния телефон на свой колега алпинист. Всички се надяваме, че се е отправил към някой от по-ниските лагери и скоро ще се свърже с някой от нас. Нека се молим всичко да бъде наред! Има да покорява още няколко осемхилядника", гласи текстът на Сандов.
По-рано днес жената до алпиниста Радослава Ненова съобщи, че Петров е в неизвестност от няколко дни, някъде по склона на връх Шиша Пангма в Хималаите.
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат