Безработен мъж се обеси в дома си
- Редактор: Мирослава Бонева
- Коментари: 0

Тази сутрин жителите на врачанското село Паволче се събудиха с новината за самоубийството на свой съгражданин.
В. Г. е сложил край на живота си. Той се е обесил, уточнява Конкурент.
Мъжът е сторил това на тавана в родния си дом. Бил е открит от баща си, с който живее. Мъжът е на възраст между 40 г. и 50 г., несемеен. Никой не знае каква е конкретната причина, довела до трагичното му решение. Мнозина обаче предполагат, че дългите години безработица са наклонили везните.
Местните припомнят, че преди години в Паволче е имало и друг подобен случай.























Вдигат пенсиите с близо 8 процента
Истанбул стана база на руския сенчест флот
Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Семейство с болно дете обвинява Ивомир Димчев в психически...